Dit hotel is een waar trainingskamp voor studenten van de toeristische scholen in de omgeving. Ze leren hier de belangrijke kneepjes van het vak. De studenten gaan natuurlijk allemaal voor een tien! Niet in de laatste plaats vanwege het wakend oog van de begeleiders en mentoren. Loop overdag in een kwartiertje naar het meer van Bled. Hier kun je een bootje huren om op het romantische eiland de kerkklokken te luiden. ’s Avonds kom je weer helemaal tot rust wanneer je in de fris gerenoveerde hotelkamer op het heerlijke bed gaat liggen.
Bij allereizenop1site zijn de transfers naar de zonbestemmingen altijd inclusief. (m.u.v. de jong intra tours, Corendon en soms Solfly. Bij Solfly staat dit duidelijk gemeld )
Onderstaande prijzen zijn indicatief. Klik op de prijs voor de actuele beschikbaarheid en totaalprijs.
7 dagen eerder7 dagen later
De actuele prijzen worden voor u geladen, dit kan enkele seconden duren...
De actuele prijzen worden voor u geladen, dit kan enkele seconden duren...
Voorbereiden boekformulier...
Prijzen worden geladen...
Geen resultaten gevonden voor uw huidige selectie. We helpen u graag mee met zoeken; neem contact op via de live chat/WhatsApp/e-mail.
De actuele prijzen worden voor u geladen, dit kan enkele seconden duren...
Accommodatie informatie
Price details
Informatie
Het is niet mogelijk om deze reis online te boeken wegens een vertrekdatum binnen 2 dagen, neem contact met ons op om de reis offline te boeken.