Dubai en Malediven 2023
Wauw wauw wauw wat een super gave combinatie is dat!
Wij vlogen vanaf Amsterdam met Emirates naar Dubai ( directe vlucht ) en hoe fantastisch is deze maatschappij. Dit was heerlijk genieten onderweg van veel beenruimte en een super entertainment system. Die 6 uurtjes waren zo om.
Dubai zelf is een mengeling van culturen. Wij verbleven in het Riu Dubai wat heerlijk aan het strand ligt. Nu is het de meeste tijd van het jaar echt veeeeeeeeeeeeel te warm om aan het strand te liggen. Wij waren hier in oktober en we zijn rond 7 uur in de ochtend in de zee geweest maar dat is dan een warm bad, geen verkoelende duik. Het Riu Dubai is echt een super fijn hotel met een goed All in formule.
Dubai zelf is waanzinning. Het is echt een beleef bestemming zoals New York maar dan lekker warm. De vele hoge gebouwen, de rooftopbars, de meest exclusieve malls die je ziet. Wat ik vooral heel fijn vond, is de culturen die je daar heel simpel naast elkaar ziet lopen. Geen gedoe, alles kan. Voor het shoppen is een Credit Card wel aan te raden, Je kunt niet overal in de winkels met pin betalen.
Daarna zijn we doorgevlogen naar Male waar we verder gingen per vliegtuig naar het eiland waar de 2 riu hotels zich bevonden. Dit is echt het paradijsssssssssss. De waanzinnig blauwe zee, de waterbungalows ( waar wij tot onze blijdschap in mochten slapen ) de stranden zijn zo parelwit. Maar vooral de rust, het type mensen dat naar de Malediven gaat. Dit zijn reizigers onder elkaar. Het Riu Atoll en het Riu Palace zijn echt top hotels.
Als je daar bent, vraag om het floating breakfast! Dit is echt fantastisch!!